Міжнародна наукова конференція “Західно-Українська Народна Республіка: революція, державність, соборність. До 100-річчя утворення ЗУНР.”

30 жовтня 2018 року у Львові в Інституті українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України та 31 жовтня у ПНУ ім. В. Стефаника відбулась Міжнародна наукова конференція “Західно-Українська Народна Республіка: революція, державність, соборність. До 100-річчя утворення ЗУНР”. В даній конференції взяли активну участь працівники кафедри: О. Марущенко, В. Саганюк, Г. Стефанюк, Ю. Довган, Л. Шологон та Н. Кіндрачук. Робота конференції проходила в семи секціях: географія учасників охоплювала три країни Республіка Польща – 1 чол. (м. Варшава); Словацька Республіка – 1 уч. (м. Пряшів) і Україна. Остання представлена науковцями із 23 міст: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Одеса, Ужгород, Чернівці, Черкаси, Луцьк, Тернопіль, Миколаїв, Маріуполь, Кам’янець-Подільський, Вінниця, Кривий Ріг, Рівне, Галич, Бурштин, Дрогобич, Коломия, Мелітополь, Кременець.

Заявлено тем доповідей і повідомлень – 207. Зголосилися до участі 217 науковців, з яких 59 докторів наук, професорів.