Магістратура

Правила прийому на кафедру військової підготовки у 2020 р.

Правила прийому на кафедру військової підготовки у 2020 р.

Магістратура

З 2003 року на кафедрі історіографії і джерелознавства функціонує магістратура. За цей час під керівництвом викладачів в ній підготовлено і випущено близько 70 магістрів (В. Владика, Л. Гаврилюк, О. Дутчак, Х. Жигня, В. Жупник, О. Нестерук, З. Рибак, В. Саганюк, М. Шептинська, І. Галайчук, Р. Савіцький, Ю. Шеремета, М. Дорожинська, Л. Боєчко І. Колосюк, І. Шиян, В. Кочкодан, М. Хемій, М. Васько, В. Гришко, М. Шевців, М. Лапчак, В. Бриндзей, Б. Савчук, М. Джогола, В. Ленюк, Ю.Клоновський, Н. Скоропанюк та інші).

Тематика магістерських робіт:

1. Колабораціонізм в окупованій Європі в роки Другої світової війни. Історіографія проблеми (Шептинська М., наук. керівник доц. Довган Ю.Л.)

2. Суспільно-політичні процеси в Західній Україні у 1939-1944 рр.: джерела та історіографія (Рибак З., наук. керівник доц. Стефанюк Г.В.)

3. Громадсько-політична діяльність Андрія Мельника у вітчизняних джерелах та історіографії (Шиян І., наук. керівник доц. Марущенко О.В.)

4. Суспільно-політичні процеси в Західній Україні в 1939-1944 рр.: джерела та історіографія (Галайчук І., наук. керівник доц. Стефанюк Г.В.)

5. Депортація населення Прикарпаття (1939-1941 рр.). Джерела та історіографія (Кочкодан В., наук. керівник проф. Дерев’янко С.М.)

6. Праці діячів ОУН і УПА як історичне джерело (Хемій М., наук. керівник проф. Дерев’янко С.М.)

7. Український офіцерський склад в збройних силах Російської імперії в 1800-1919 рр. в джерелах та історіографії (Васько М., наук. керівник доц. Довган Ю.Л.)

8. Українські формування в складі Вермахту та СС у роки Другої світової війни в історіографії (Гришко В., наук. керівник доц. Довган Ю.Л.)

9. Громадсько-політична та наукова діяльність Івана Франка: джерела та історіографія (Дорожинська М., наук. керівник доц. Шологон Л.І.)

10. Громадсько-політична діяльність Євгена Коновальця в джерелах та історіографії (Боєчко Л., наук. керівник доц. Марущенко О.В.)

11. Степан Бандера і національно-визвольна боротьба українського народу в 30-50-х рр. ХХ ст.: джерела та історіографія (Колосюк І., наук. керівник доц. Стефанюк Г.В.)

12. Повсякденне життя населення Галичини під час нацистського окупаційного режиму (1941-1944 рр.) у вітчизняних джерелах та історіографії (Савіцький Р., наук. керівник доц. Стефанюк Г.В.)

13. Громадська та наукова діяльність “Руської трійці”: джерела та історіографія ( Колоєзд Ю., наук. керівник доц. Шологон Л.І.)

14. Суспільно-християнський рух в Галичині наприкінці ХІХ- на початку ХХ ст.: джерела та історіографія (Шевців М., наук. керівник к.і.н., доц. Шологон Л.І.)

15. Громадсько-політична діяльність Августина Волошина у вітчизняних джерелах та історіографії (Лапчак М., наук. керівник доц.. Шологон Л.І.).

ТЕМАТИКА МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ

Тематика магістерських робіт студентів І курсу магістратури заочної форми навчання на 2019-2020 н. р.